www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/11/2023 - 10:11

V posledních několika letech se digitalizace výrazně urychlila i v natolik specifické oblasti, jako je vzdělávání, a to nejen ve školách, ale i v mnohých malých či velkých firmách. Zákonem stanovená školení často probíhají elektronicky, což je komfortní. Pokud sáhnete po správném systému, můžete si vytvářet i vlastní interní kurzy, například pro nové zaměstnance. V následujících řádcích vám představíme platformu EDUNIO.

Pro online vzdělávání slouží e-learning platforma EDUNIO, která má spoustu dalších užitečných funkcí včetně tvorby dotazníků, uchovávání elektronických certifikátů či správy GDPR agendy.

Sofistikovaný systém s příjemným uživatelským prostředím

EDUNIO pro e-learningové kurzy je systém, který si prošel poměrně dlouhým vývojem. Vzhledem k tomu, že se potřeby uživatelů neustále mění a zároveň se zvyšují i jejich nároky, vývoj pravděpodobně nikdy neskončí. Společnost, která má pod svými křídly tento propracovaný a praktický learning management systém, aktivně reaguje na požadavky uživatelů. Stále tak přibývají funkce pro usnadnění a urychlení práce.

Knihovna

Velice zajímavou funkcí je Knihovna, do které si uložíte jakékoliv dokumenty, a tím pádem všechny firemní dokumenty, videa i odkazy máte shromážděné na jednom místě. Vytvoříte si tematické složky, abyste si zajistili určitou přehlednost. Dokumenty si zobrazíte přímo v rámci systému, takže není nutná instalace dalších aplikací.

E-certifikáty

Vzdělávací kurzy bývají často zakončeny certifikátem. Pokud vám však záleží na životním prostředí, přestaňte certifikáty tisknout a začněte používat digitální podobu. Certifikát podepíšete i bez vytisknutí za pomoci elektronického podpisu, a to přímo v systému EDUNIO.

E-kurzy

Pro firemní vzdělávání jsou jako stvořené přehledné e-learning kurzy. Vyberete si z pestré škály již připravených kurzů PREVENT, případně si můžete nechat vytvořit kurz na míru vašim potřebám a požadavkům.

Co se týče hotových kurzů, jedná se především o balíček BOZP a PO, dále pak existuje školení na firemní kulturu, finance, zdraví a bezpečnost a podobně. Vzdělávání zaměstnanců tak nikdy nebylo jednodušší.

EDUNIO umožňuje vytvářet jednoduché vlastní kurzy, které si sestavíte v PowerPointu, Keynotes i integrovaném Course Builderu. Záleží pouze na vás, jaká varianta vám nejvíce vyhovuje.

Blended Learning

Vzhledem k tomu, že některým podnikům vyhovuje kombinace online a face-to-face vzdělávání, EDUNIO připravilo takzvaný Blended Learning. Kombinovaná výuka je v některých odvětvích nezbytná, protože v určitých situacích je standardní výuka nenahraditelná.

EDUNIO je specialista na firemní vzdělávání a e-learning bez kompromisů. EDUNIO je bezpochyby sázka na jistotu.

reklama: