www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 03/19/2023 - 15:01

Doplňky stravy se stávají povoleným dopingem stále většího počtu lidí. Vybrat ten pravý ale může být pěkně tvrdý oříšek. Doplňků stravy jsou totiž plné regály v lékárnách i drogeriích, a laik se v této nabídce může ztrácet.

Některá roční období pro člověka mohou být náročnější než jiná. Například jaro, které spolu s pučícími stromy a keři přináší i nepříjemnou jarní únavu. Náročné ale bývají i některé životní etapy. U žen především těhotenství a menopauza. Přidruží-li se k tomu pracovní vytížení a nedávná hádka s partnerem, má nejedna žena sto chutí všechno zabalit. To přitom není nutné. Mnohdy stačí mírné nakopnutí či vzpruha v podobě nějakého toho dopingu. Tím mohou být i vybrané doplňky stravy.

Jaký je nejlepší?

Ten, co vám samozřejmě bude nejvíce vyhovovat. A zbaví vás problému, který vás tíží. Hlavním parametrem při výběru doplňků stravy je proto účel jeho užití. Sháníte přípravek na posílení imunity, dodání energie, nebo lepší trávení? Důležité je ovšem zaměřit se i na složení daného přípravku. Tedy jaké účinné látky, ať již vitamíny, minerály a stopové prvky obsahuje, a v jaké formě. Z tohoto důvodu ne nezbytné pečlivě číst etikety těchto preparátů.

Recenze na internetu

Jistým vodítkem mohou být i nezávislé recenze na internetu. Zkrátka zkušenosti někoho, kdo daný přípravek už nějakou dobu užíval. Tyto recenze jsou k dispozici například na stránce ecoblog.cz specializující se na testování ekologických a zero waste produktů. Momentálně je na webu například recenze věnovaná doplňku stravy pro ženy Feminus (na internetu hledejte pod odkazem Feminus zkušenost).

Pro ženy přímo ideální

Čistě přírodní přípravek Feminus by měl být jedním z nejsilnějších doplňků stravy určených pro ženy. Výrobce slibuje udržování optimální hladiny hormonů v těle, úlevu od návalů a pocení, lepší spánek, více energie i lepší sex. Jako takový je ideální především pro ženy v přechodu, ale nejenom ně. Benefitovat z něj mohou všechny kategorie. Ale skutečně tomu tak je? Odpověď na tuto otázku vám přinese právě Feminus recenze publikovaná na serveru ecoblog.cz. Její autorkou je žena, která přípravek skutečně nějakou dobu užívala. Pokud vás zajímá, co ji na něm zaujalo a hlavně jaké účinky na sobě po užívání přípravku Feminus zaznamenala, určitě si tuto recenzi přečtěte. Na webu ale najdete celou řadu dalších recenzí, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Recenze na knihy, potraviny, diety, cbd oleje i online kurzy, které vám usnadní rozhodování, zda do daného produktu investovat, či nikoliv.

 

reklama: