www.katedrala.cz


         
Sem dávejte články týkající se Internetových obchodů
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/23/2024 - 19:17

V dnešní době nedáme ani ránu bez pořádného notebooku. Tato šikovná zařízení nám pomáhají s prací, vzděláváním, zábavou, socializací i řadou dalších činností. Sháníte opravdu výkonný kus, ale nemůžete si dovolit utrácet desetitisíce? Pak si prohlédněte předváděcí notebooky! O čem je řeč?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 04/26/2024 - 11:53

Mnoho povolání žádné speciální oblečení nevyžaduje. Můžete si přijít, v čem chcete. Je to výhoda, nebo ne? Určitě se to nedá říct plošně. Je skvělé mít možnost oblékat se dle vlastních preferencí, na druhou stranu musíte neustále řešit, co na sebe. To třeba takové zdravotní sestřičky nebo lékaři nemusí. Ti mají pracovní oděv jasně daný.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 12/08/2023 - 02:00

V dnešní době, kdy cena často nereflektuje skutečnou hodnotu, se stává stále populárnějším trendem hledat elegantní a stylové řešení za dostupné ceny. To platí i pro šperky, konkrétně prsteny. Mnozí si mylně myslí, že elegance a sofistikovanost jsou automaticky spojeny s vysokými náklady.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 11/20/2023 - 10:37

Každý pracovní den je příležitostí zazářit. Dobře byste se neměla cítit jen při speciálních událostech, ale každý den. Načerpejte v našem článku tipy, jak se cítit příjemně ve formálním pracovním kostýmku, který vám pomůže vyjádřit sebevědomí a eleganci.

 

1) Dodržujte firemní dresscode

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/17/2023 - 12:02

Pravidelný servis poloautomatických nebo automatických kávovarů je klíčový pro správný chod a výrobu dobré kávy. Jak často provádět servis po záruce?

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/11/2023 - 10:13

Oblečení v hotelnictví a gastronomii je jedním z nejdůležitějších prvků, které určují image podniku a dodávají mu punc profesionality. Číšníci jsou lidé reprezentující vaši restauraci. Vzhledem k tomu, že mají na starosti kontakt se zákazníky, jejich image je projekcí toho, jak váš podnik vystupuje. Oblečení pro číšníky a čepice pro kuchaře vypovídají o vaší restaurací mnohem více, než si myslíte.

 

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 12/23/2022 - 15:17

V současné době figuruje na území České republiky téměř padesát tisíc různých e-shopů, díky čemuž si lze objednat všechny myslitelné kategorie zboží. Ať už sháníte obuv, elektroniku, vitamíny, dětské hračky, díly do auta či kterékoliv další zboží, stačí vám pouze několik málo kliknutí. Proč byste měli nakupovat online?

Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 11/26/2022 - 20:12

Přemýšlíte, jaký dárek vybrat a pomalu vám dochází nápady? Kalendář je něco, co se nikdy neztratí. Navíc originální fotokalendář z vašich vlastních fotek bude plnit praktickou, a ještě k tomu dekorativní funkci. Podívejte se, jaké druhy fotokalendářů existují a proč se jedná o skvělý dárek.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 11/10/2022 - 12:42

Ať už pracujete se sypkými nebo tekutými materiály, vždy je potřeba z nich odstranit možné kovové magnetické částice, které by později mohly napáchat nemalé škody na výrobní technologii. Magnetické separátory nacházejí využití v širokém spektru průmyslové výroby od potravinářského průmyslu, až po těžký strojní průmysl.

Kdo je největší výrobce?

 

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/27/2022 - 09:21

Provozujete pravidelně nejrůznější outdoorové aktivity, ať už venku nebo uvnitř? Vybavte se pro všechny možné podmínky potřebami, které vám zpříjemní pobyt za každé situace. Pořiďte doplňky pro turistiky, přespání ve stanu nebo pod širákem, lezení po skalách i další činnosti. Užijte si vaše outdoorové aktivity opravdu naplno s těmi správnými doplňky.

reklama:

Syndikovat obsah