www.katedrala.cz


         
Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 06/02/2023 - 08:52

Umělá inteligence je na vzestupu. Za pár sekund napíše e-mail, článek na blog, reklamní slogan či příspěvek na sociální sítě. A zvládá spoustu dalších činností. Má ale i svá rizika.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 06/01/2023 - 12:38

Nikotinové výrobky jsou dnes velkým hitem. Nikotinové sáčky, e-cigarety a další si zamilovali nejen ti, kteří byli zvyklí na klasické cigarety. Mrkněte, jak mohou učarovat vám.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 05/23/2023 - 20:35

V dnešní době kuchyním vládnou dva trendy. Chceme vařit rychle a zároveň zdravě. Přípravou pokrmů bychom nejraději strávili co nejméně času, chápeme ale, že vařit si doma je zdravější a také levnější než se neustále stravovat venku. Zdravé, a přitom rychlé pokrmy naštěstí existují. Internet je plný receptů na přesně taková jídla.

Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 05/13/2023 - 18:50

Plánujete v letošním roce zůstat v České republice? Pokud vás přeplněné pláže nelákají, ale ani nechcete vyrazit do horských oblastí, nadchne vás Karlovarský kraj, který je klidný, přitom však plný zajímavých atrakcí. V následujících řádcích vám prozradíme, na co byste rozhodně neměli zapomenout.

Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 04/29/2023 - 20:12

Ačkoliv se nadváha pomalu a jistě stává naprosto běžnou součástí naší společnosti, rozhodně se nejedná o ideální stav. Přináší s sebou totiž celou řadu zdravotních potíží a komplikací, kterým se rozhodně chcete vyhnout. Hubnutí však musí probíhat pomalu a s důrazem na zachování správné funkce těla. Jakým nesmyslům je nutné se vyhnout při cestě k vytouženému cíli?

Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 04/01/2023 - 12:47

Jednorázové plastové kelímky už jsou prostě passé. Pokud se chystáte pořádat nějakou akci, nechte si zpracovat vratné kelímky! Spousta návštěvníků si je nechá jako krásnou vzpomínku na to, co s vámi zažili.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 03/19/2023 - 15:01

Doplňky stravy se stávají povoleným dopingem stále většího počtu lidí. Vybrat ten pravý ale může být pěkně tvrdý oříšek. Doplňků stravy jsou totiž plné regály v lékárnách i drogeriích, a laik se v této nabídce může ztrácet.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 03/16/2023 - 23:16

Moderní společnost klade na naši mysl velmi vysoké nároky, s nimiž se musíme každým dnem potýkat. Nikdy nekončící psychická zátěž může přerůst v celou řadu vážných problémů, jimž se rozhodně chcete vyhnout. Pokud i vy máte pocit, že jste blízko k vyhoření, určitě začněte svou situaci řešit. Co vám pomůže?

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 02/08/2023 - 01:39

Strečink je s neodmyslitelnou součástí každého tréninku, což je jeden z důvodů, proč okolo něj panuje tak velké množství domněnek a mýtů. Pojďte se společně s námi podívat, proč je strečink tak důležitý a jak jej vhodně zařadit do svého tréninkového plánu.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 01/23/2023 - 19:36

Jestli na něčem lidstvo skutečně závisí, tak je to obchod, zvláště ten mezinárodní. Dnes a denně skrze celý svět putují tuny různého zboží do všech koutů naší krásné planety.

Aby vše fungovalo podle předpokladů, je nezbytné mít skvěle zajištěnou logistiku. Také proto se dnes používají plastové boxy a přepravky více než kdykoliv v minulosti.

reklama:

Syndikovat obsah