www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 06/01/2023 - 12:40

Na území Evropské unie platí celá řada pravidel, díky nimž si můžeme snadno nakupovat bezpečné zboží. Ať už se nacházíte v kterékoliv členské zemi, musíte své výrobky nechat poctivě otestovat a opatřit certifikátem. Jak celý proces zařídit co nejrychleji a bez zbytečných výdajů?

Řešte hlavně CE

Zdaleka nejdůležitějším potvrzením je takzvaná CE certifikace. Ta identifikuje kvalitní, zdravotně nezávadný, funkční a plně bezpečný produkt. Zároveň podstatně zvýší důvěryhodnost vaší firmy, označí vás jako bezpečného prodejce v očích zákazníků a sníží pravděpodobnost nákladných reklamací.

Daná legislativní povinnost se týká například plastů pro styk s potravinami, dětských hraček, plynových nádrží, pohonných hmot, elektronických zařízení, zdravotnického materiálu nebo chemických substancí. Určitě se sami přesvědčte, jak je na tom vaše konkrétní kategorie zboží.

Nyní se dostáváme k tomu nejpodstatnějšímu – jak získat zmíněné potvrzení. Jestli máte v plánu vše vyřešit co nejrychleji a bez problémů, doporučujeme vám obrátit se na profesionály. Na trhu se totiž pohybují specializované firmy, které poskytují komplexní služby od A až po Z.

Přesvědčte se sami

Naše doporučení si zaslouží třeba oblíbená společnost s internetovými stránkami https://www.certifikujeme.cz/. Jedná se o tým mnoha zkušených profesionálů, již vás provedou celým procesem.

Vše začíná komplexním poradenstvím ohledně vlastností vašeho výrobku. Následně přichází na řadu pomoc s jeho navrhováním a výrobou, aby splňoval veškeré zákonné požadavky. Ve finále přijde na scénu kontrola, testování a získání kýžených potvrzení. Díky tomu se vyhnete častým chybám a ušetříte spoustu financí za jejich případnou nápravu. Rozklikněte si výše vložené odkazy a uvidíte sami.

reklama: