www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 06/26/2022 - 22:50

V současné době jsou velice oblíbené online vzdělávací platformy, jejichž popularita výrazně vzrostla především během koronavirové pandemie. Pokud tedy potřebujete zajistit školení zaměstnanců, není nic jednoduššího než využít právě e-learning prostřednictvím EDUNIO.

EDUNIO je efektivní nástroj pro školení zaměstnanců od společnosti PREVENT, která se zabývá online vzděláváním, přičemž před několika lety představila INSTRUCTOR, což je v podstatě jakýsi koordinátor BOZP a PO, dále pak i první pomoci a dalších témat. Vzhledem k obrovskému zájmu se společnost rozhodla přijít ještě i s další vychytávkou, a tou je e-learningový systém EDUNIO.

Sofistikovaná platforma EDUNIO

EDUNIO má celou řadu funkcí, ovšem v první řadě slouží pro firemní vzdělávání. Sleduje termíny, stejně tak ověřuje znalosti vašich pracovníků, vytváří různé reporty a zasílá upozornění uživatelům. Společnost PREVENT ale myslela i na další věci, které konkurenční LMS systémy nezvládají.

V první řadě vás nadchne možnost elektronických podpisů, takže nemusíte nic tisknout, zkrátka všechna prohlášení, potvrzení, ale i certifikáty podepíšete digitálně. V platformě EDUNIO nastavíte i hierarchii zaměstnanců, a potom přidělíte práva k jednotlivým dokumentům. EDUNIO je systém promyšlený do posledního detailu.

Vzdělávání skrze internet není nic neobvyklého, dokonce ho mohou využívat podniky napříč všemi odvětvími. Přizpůsobíte si online školení přímo na míru vašim požadavkům a potřebám. EDUNIO je nástroj, na který jsou tvůrci vskutku hrdí.

Nástroje systému EDUNIO

V první řadě nesmíme zapomenout na course builder, skrze který můžete vytvořit originální online kurz. Stačí si pohrát s textem, videi, obrázky, odkazy a dokumenty. Zároveň do kurzu můžete vkládat audio nahrávky a další prvky. PREVENT se řídí heslem, že v jednoduchosti je krása, a tak navrhování kurzů zvládne opravdu každý.

Dále si můžete nechat naimplementovat modul PPT Learning pro vytváření kurzů z prezentace. Stačí mít tedy prezentaci v PowerPointu, případně v Keynote, a pak stisknutím na jedno tlačítko ji přetransformujete na kurz.

Zapomenout nesmíme ani na test builder pro ověřování znalostí zaměstnanců, čímž se ujistíte, že pracovníci opravdu kurz absolvovali a porozuměli jeho obsahu.

PREVENT má pod palcem vše, na co si jen vzpomenete. Platformy od tohoto profesionála dokážou zajistit školení, koordinaci BOZP i pracovnělékařské služby. Samotná platforma EDUNIO obsahuje už celou řadu kurzů, a tak zřejmě ani nebudete muset vytvářet nic vlastního, což vám ušetří spoustu práce i energie.

Tak neváhejte a spolehněte se na systém, na němž se neustále pracuje a dále se pořád vyvíjí.

reklama: