www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 03/16/2023 - 23:16

Moderní společnost klade na naši mysl velmi vysoké nároky, s nimiž se musíme každým dnem potýkat. Nikdy nekončící psychická zátěž může přerůst v celou řadu vážných problémů, jimž se rozhodně chcete vyhnout. Pokud i vy máte pocit, že jste blízko k vyhoření, určitě začněte svou situaci řešit. Co vám pomůže?

Zdraví je základ

Chcete-li zvládat svůj těžký životní režim, určitě se musíte zaměřit na podporu celkového zdravotního stavu organismu. S tím vám pomohou kvalitní doplňky stravy, přičemž za zmínku stojí především takzvané adaptogeny. Mezi ty nejsilnější patří stále populárnější ashwagandha, též známá jako indický ženšen.

Tradiční bylinka ašvaganda se používá v Indii, Číně i okolních zemích již déle než tisíc let. V poslední době začíná pronikat i do západní civilizace, kde si získává ohromnou oblibu mezi mladšími i staršími lidmi. Ne nadarmo se jí přezdívá „Královna bylin“ a bývá velmi častým prostředkem v léčebném systému ajurvéda.

Mnoho benefitů

Mezi její hlavní účinky patří optimalizace ohromné škály fyziologických procesů, zvyšování odolnosti proti stresu, zlepšení kvality spánku, stejně jako léčba úzkosti a depresí. To samozřejmě platí pouze v situaci, kdy naleznete poctivý doplněk a budete jej správně používat. Dobrým příkladem je třeba asvagandha ze známého e-shopu Herbs Energy, který vede odborník David Herold.

Daná společnost se specializuje na prodej stoprocentně ověřených a snadno stravitelných adaptogenů. V případě Královny bylin si stačí vzít dvě kapsle přípravku denně (ráno a večer), abyste velmi brzy začali pozorovat první pozitivní účinky na tělo i mysl. Pamatujte, že přírodní řešení je pro vaše tělo mnohem přirozenější alternativou, tudíž byste se měli nejdříve vydat touto cestou. Přesvědčte se sami.

reklama: