www.katedrala.cz


         
Vložil/a peta, Čt, 03/14/2013 - 23:17

Půjčky, hypotéky, kreditní karty, povinné ručení či životní pojištění...Potřebujete některý z uvedených produktů? Sjednejte si ho prostřednictvím webu XXL Půjčky.cz.

O půjčkách bez registru:

Internetový portál XXL Půjčky.cz vám přináší širokou škálu finančních i pojišťovacích produktů. Těmi nejoblíbenějšími jsou půjčky bez registru ihned. Do puntíku splňují to, co mnozí žadatelé vyžadují od půjčky přednostně - dostupnost bez nahlížení do registru dlužníků a nadstandardní rychlost při vyřizování.
Máte ještě další požadavky na půjčku? Podívejte se do nabídky na webu. Určitě alespoň jeden produkt splní vaše požadavky.

Profi Credit půjčka:

Profi Credit půjčka je finančním produktem, který vám nabízí sumu ve výši 4 999 až 166 000 Kč na dobu 9 - 48 měsíců. Pokud vám poskytovatel schválí půjčku, peníze vám budou dodány do 24 hodin.
Půjčka je dostupná každému, kdo splní jednoduché podmínky – věkové v rozmezí 18 – 70, trvalé bydliště v ČR a pravidelný měsíční příjem. Budete-li mít nízkou bonitu či věk nad 70 let, budete ještě potřebovat ručitele.
Chcete si sjednat tuto půjčku? Připravte si kopii občanského průkazu, potvrzení o příjmu od zaměstnavatele a alespoň jeden kontaktní doklad.

Kredia půjčka:

Na menší finanční vydání se báječně hodí Kredia půjčka. Nabízí svým klientům částku do 10 000 Kč na dobu 15, 22 či 30 dní. Potřebujete-li něco menšího zaplatit a spěchá-li to, je půjčka na tyto výdaje ideální. Peníze získáte expresně. Někteří lidé touto půjčkou řeší akutní finanční potíže.
Jedinými podmínkami Kredia půjčky je věk nad osmnáct let a trvalé bydliště v České republice. Vyplníte online formulář a druhý den už máte peníze na účtu.

reklama: