www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 03/23/2023 - 11:05

V životě každého dospělého člověka přijde smutný okamžik, kdy se musí rozloučit se svými blízkými. V dané chvíli přichází na řadu dědictví, jež má často podobu nejrůznějších předmětů, nábytku i šperků. V mnoha případech obdrží lidé opravdové skvosty, které se dají draze prodat. Jak je poznat?

Skrytý poklad

Laikové nemají často sebemenší ponětí o tom, jak ohromnou příležitost představují nejrůznější starožitnosti. Spoustu z nich byste na první pohled nerozeznali od starého šrotu, ale i přesto mohou mít dané předměty hodnotu klidně i stovek tisíc korun. Přesně proto neskákejte hlavou do vyklízení a raději se pořádně zamyslete.

V každém případě se vyhněte podávání internetových inzerátů, kde přinejlepším prodáte úplný poklad pod cenou. Stejně tak se vyvarujte i místního bazaru a spíše soustřeďte svou pozornost na ověřené experty s dostatečným počtem nezávislých recenzí.

Zajímá-li vás výkup starožitností, nejdříve vsaďte na konzultaci a získejte co nejvíce objektivních informací. K tomu vám poslouží například známá společnost Zlato v Brně, jejíž specializací jsou cenné kovy a nábytek.

Poctivý přístup

Velkou výhodou je možnost internetové komunikace, kdy na základě fotografií a dalších dodatečných informací vám zmínění profesionálové zajistí ocenění šperků i starožitného vybavení. V případě zájmu si rovnou můžete domluvit jejich předání a okamžité obdržení adekvátní částky.

Pokud je pro vás Brno příliš daleko, domluvte si e-mailem osobní návštěvu přímo u vás doma. Problémem není ani vyplacení hotovosti přímo na ruku. Navštivte internetové stránky pod vloženými odkazy a načerpejte inspiraci, díky níž se následně sami rozhodnete. Ať už jste obdrželi libovolnou pozůstalost, raději se přesvědčte, zdali se nejedná o jedinečný skvost.

reklama: